OM Organization LS-P5 یک استودیوی ضبط جیبی درخشان است > 자유게시판

본문 바로가기

고객지원

고객지원공지사항

공지사항

OM Organization LS-P5 یک استودیوی ض…

등록일

24-09-19

조회

6

ضبط کننده OM Systems LS-P5 را می توان به تنهایی یا به عنوان روشی پیشرفته برای ضبط صدای عالی ... [+] روی دوربین فیلمبرداری استفاده کرد.
OM Systems چند سال پیش، ضبط کننده صدای Mount Olympus LS-4P را بررسی کردم. آنقدر تحت تأثیر این ابزار کوچک قرار گرفتم که مستقیماً بیرون رفتم و برای خودم یکی خریدم. به لطف سیستم میکروفون سه گانه جهت دار TresMic و اندازه جمع و جور که به این معنی است که می توانم آن را در جیب کت یا پیراهن قرار دهم، یکی از چشمگیرترین ضبط کننده های صوتی است که تا به حال استفاده کرده ام.
چند سالی به جلو، Mt. Olympus نام تجاری خود را به OM Organisation تغییر داده است، احتمالاً برای ادای احترام به دوربین های OM فوق العاده این شرکت که اولین بار در دهه 1970 ساخته شدند. با این حال، این شرکت این روزها چیزی فراتر از دوربین های دیجیتال است. همچنین طیف گسترده ای از سیستم های دیکته، ضبط صوت و دستگاه های تصویربرداری پزشکی را تولید می کند.
OM Scheme جدیدترین ضبط صوت ممتاز خود را راه اندازی کرده است. OM System LS-5P شبیه به سلف خود - Olimbos LS-P4 - به نظر می رسد، اما این ضبط کننده صدای دیجیتال جدید شامل پیشرفت های قابل توجه و نوآوری های مفیدی است که برای تولید ویدیو ایده آل هستند.
ضبط کننده صدای LS-P5 از سیستم OM دارای یک سیستم 3MIC است که برای تولید یک سن صدای استریو قوی عالی است. میکروفون در وسط می تواند برای ضبط مونو و دریافت فرکانس پایین تر زوم کند.
سیستم OM LS-P5 به جای تک سلولی AAA که در LS-P4 استفاده می شود، توسط چند باتری قلمی تغذیه می شود. دلیل این تغییر به معرفی عملکرد بلوتوث برمی گردد. دو باتری AAA عمر باتری حدود 37 ساعت را فراهم می کنند، حتی با بلوتوث، که کنترل از راه دور ضبط و انتقال را به هدفون بلوتوث برای نظارت بر ضبط ها و پخش فایل های صوتی به ارمغان می آورد. ضبط با دو باتری قابل شارژ NiMH عرضه می شود که می توان آنها را در محل شارژ کرد.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سپتامبر 2023 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سپتامبر 2023 توسط Cassidy HortonContributorبه دلیل افزایش وزن ناشی از باتری Abdominal aortic aneurysm اضافی، OM Organisation از مواد برای al-P استفاده کرده است. LS-P4 از فلز ساخته شده است. تغییر به مواد پلاستیکی با کیفیت بالا و ساختار بی عیب و نقص به این معنی است که اکثر مردم احتمالاً در تشخیص تفاوت با LS-P4 مشکل دارند.
سیستم 3Mic مورد استفاده در LS-P5 مشابه نسخه قبلی است، اما کپسول ها از نظر فیزیکی برای صحنه صوتی گسترده تر گسترش یافته اند. نتیجه ضبط استریو فوق العاده واضح است و میکروفون ها را می توان برای بزرگنمایی با زاویه برداشت باریکتر در حالت مونو تنظیم کرد. برخلاف LS-P4، هر سه میکروفون در LS-P5 جهت دار هستند و پاسخ باس یکسانی را ارائه می دهند.
ضبط کننده LS-P5 از OM Organization کوچک است اما بالاترین کیفیت صدا را تا 96 کیلوهرتز و ... 24 بیتی [+] تولید می کند.
Robert the Bruce Kite علاوه بر داشتن سه میکروفون داخلی، LS-P5 دارای ورودی 3.5 میلی متری است که می تواند روی سطح میکروفون یا خط تنظیم شود. ورودی برای گرفتن خوراک مستقیم از میز میکس یا میکروفون Lavalliere ایده آل است. در کنار ورودی میکروفون، یک جک خروجی 3.5 میلی متری برای تغذیه صدا به ورودی میکروفون دوربین فیلمبرداری وجود دارد. متناوبا، می توان از آن برای نظارت بر زمان تاخیر صفر ضبط استفاده کرد. حتی می‌توانید روی LS-P5 و دوربین به طور همزمان ضبط کنید و از یکی یا دیگری به عنوان مسیر ایمنی استفاده کنید.
سطح ضبط LS-P5 بسته به ترجیح کاربر می تواند به صورت خودکار یا دستی تنظیم شود. صحنه های ضبط از پیش تعیین شده ای وجود دارد که برای یک مصاحبه پادکست، موسیقی زنده یا چیزی به اندازه یک سخنرانی در دانشگاه مناسب است. سطح بهره خودکار به خوبی کار می کند، به علاوه یک محدود کننده در دسترس است که می تواند در صورت بلند شدن غیرمنتظره صداهای ضبط شده از قطع شدن جلوگیری کند.
عملکرد ضبط LS-P5 شامل یک تنظیم پیش ضبط است که به ضبط کننده امکان می دهد دو ثانیه قبل از فشار دادن دکمه ضبط صدا را ضبط کند. ضبط دو ثانیه در حالت آماده به کار به چرخه زدن ادامه می دهد، بنابراین همیشه آماده کار است. این ویژگی مفید است، به خصوص زمانی که یک قطعه موسیقی یا یک بلندگو به طور غیر منتظره شروع به کار کند. با پیش ضبط دو ثانیه ای، همیشه می دانید که کل اجرا را ثبت کرده اید.
LS-P5 علاوه بر حافظه داخلی 16 گیگابایتی، دارای یک اسلات برای کارت های microSD است.
سیستم OM LS-P5 می‌تواند در فرمت‌های مختلف، از MP3 با رزولوشن پایین گرفته تا فایل‌های PCM و WAV با وضوح بالا، با رزولوشن 96 کیلوهرتز و 24 بیت ضبط کند. من LS-P5 را با تنظیم ضبط 44.1 کیلوهرتز و 16 بیت تست کردم که کیفیت سی دی است. صدا فوق العاده بود و من فکر می کنم هر چه بالاتر می رود فضای حافظه بیشتری را بدون سود بیشتر کاربران اشغال می کند. با این حال، خوب است که کیفیت ضبط می تواند تا این حد بالا برود.
بخشی از آخرین ضبط صدا که تغییر چندانی نکرده است، موقعیت کنترل های حمل و نقل است که به خوبی چیده شده اند و با استفاده از یک انگشت شست به راحتی قابل دسترسی هستند. صدای هندلینگ بسیار کم است و یک بوش سه پایه در قسمت زیرین برای نصب آن بر روی دسته یا سه پایه وجود دارد. OM System of rules همچنین برای قرار دادن ضبط بر روی میز، پدهای جداکننده لاستیکی روی پایه قرار داده است.
صفحه منو و سیستم عامل در LS-P5 تقریباً مشابه سایر ضبط کننده های محدوده OM Organization است. این صفحه نمایش یک LCD مونو است و اگرچه زیباترین یا براق ترین نمایشگر نیست، اما برای پیمایش در تنظیمات ضبط کننده، دسترسی به فایل های صوتی و سایر عملکردهای ضروری مناسب است.
LS-P5 در چندین کیت از جمله این کیت با کیف حمل و شیشه جلو برای استفاده ... [+] در فضای باز موجود است.
OM SYSTEMP شاید شگفت انگیزترین ویژگی LS-P5 تصمیم به استفاده از پورت Micro USB برای شارژ و انتقال فایل های صوتی به جای USB-C معمولی باشد. LS-P4 قبلی دارای یک درگاه USB-A کشویی برای شارژ باتری AAA و انتقال اطلاعات بود. من یک پورت USB-C معمولی را ترجیح می‌دهم، اما مشکل بزرگی نیست.
LS-P5 دارای یک حافظه داخلی سخاوتمندانه 16 گیگابایتی برای ذخیره فایل های ضبط شده و یک اسلات کارت microSD برای نگهداری فایل های بیشتر است، بنابراین باید فضای زیادی برای نگه داشتن همه فایل های شما در آنبورد وجود داشته باشد. حافظه 16 گیگابایتی برای اکثر افراد کافی خواهد بود و می تواند چندین ساعت ضبط با کیفیت بالا را نگه دارد.
حکم: OM Organisation LS-P5 یک ضبط کننده صدای ایده آل برای پادکست هایی است که مصاحبه ها را در محل ضبط می کنند یا خبرنگاران رادیویی که صدا و نظر را در یک کنفرانس مطبوعاتی ضبط می کنند. علاوه بر این، LS-P5 برای ضبط سخنرانی‌های دانشگاهی، جلسات کاری یا هر رویداد دیگری که در آن به یک رکورد واضح از اقدامات نیاز دارید، عالی است. کیفیت صدای گرفته شده توسط سیستم 3Mic فوق العاده است، به خصوص با توجه به اندازه جمع و جور LS-P5، که به لطف ویژگی های اورداب آن، یک استودیوی ضبط خوش دست را ایجاد می کند. LS-P5 به اندازه‌ای کوچک است که در جیب قرار می‌گیرد، عمر باتری زیادی را فراهم می‌کند و با استفاده از بلوتوث می‌توان آن را از راه دور با گوشی هوشمند کنترل کرد. بسیار توصیه شده.
قیمت و در دسترس بودن: ضبط کننده صدای OM Arrangement LS-P5 بسته به آنچه می خواهید از آن استفاده کنید در بسته های مختلف موجود است. قیمت مدل پایه 198.99 پوند است
اطلاعات بیشتر: omsystem.com
LS-P5 یک ضبط کننده صدای فوق العاده است و اکنون دارای عملکرد بلوتوث برای کنترل از راه دور عملکردهای ضبط و نظارت با هدفون های بی سیم از راه دور است.
OM Arrangement من را در لینکدین دنبال کنید. Stigma SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

In case you have virtually any queries with regards to in which and the best way to work with اخبار خودرو وارداتی امروز, you'll be able to email us with our page.

서울특별시 종로구 돈화문로2길 10 102호 ㈜덕성전기

• 상호명

㈜덕성전기

• 연락처

02)2268-4093~4

• 팩스

02)2268-4095

Copyright © 덕성전기 All rights reserved.